Florbal chlapci

Dňa 8. novembra 2017 sa odohralo okresné kolo vo florbale chlapcov. Ako už tradične, turnaj sa hral na SOŠ elektrotechnickej na Rybničnej ulici. Účastníkmi tohto obvodného kola boli aj naši mladí polygrafi.
Oproti minulému roku bol náš káder značne zmenený a omladený, minuloročných „harcovníkov“ nahradili menej skúsení hráči. Žreb určil, že našu hraciu skupinu odohráme proti študentom z Gymnázia na Hubeného a študentom z Gymnázia na Čachtickej.
V prvom zápase si naši študenti zmerali sily s gymnazistami z ,,Hubenky“ . Zápas sa prvý polčas niesol vo vyrovnanom duchu, avšak v druhom polčase sa naplno prejavili kvality súpera a štyrmi rýchlymi gólmi prakticky rozhodol o výsledku zápasu.
V druhom zápase si naši študenti skrížili hokejky s gymnazistami z Čachtickej. Podobne ako v prvom zápase, prvý polčas bol veľmi vyrovnaný. Obom družstvám sa podarilo streliť po jednom góle. Avšak opäť naši polygrafi doplatili na slabší druhý polčas, kedy inkasovali tri góly a v zápase celkovo prehrali 4:1. Čestným strelcom nášho výberu na turnaji bol Maroš Brezáni. Napriek nepriaznivým výsledkom našim športovcom za predvedený výkon a bojovnosť ďakujeme.