Račianska 190, 835 26 Bratislava

#everyindividualmatters

Hovorí ti niečo meno Natália Pažická? Možno áno, ale ak náhodou nie, tak klikaj na video s dobre ju počúvaj, má ti čo povedať! Natália sa aktívne a do hĺbky zaujíma o viaceré témy spojené s ekológiou a udžateľnosťou. Dôležité informácie potom zaujímavým a zrozumiteľným spôsobom prezentuje na svojom instagramovom a facebookovom účte či youtube kanáli.

https://www.youtube.com/watch?v=uxN-B3dRqnE

Drží sa pri tom hesla #everyindividualmatters a prízvukuje, že treba vždy začať od seba a snaha každého z nás má zmysel. Viac Vám zajtra povie ona sama. #everyindividualmatters je aj názvom ňou založeného OZ, ktoré každý mesiac pomáha tým, ktorí to potrebujú.

V utorok 8. 12. 2020 sa žiaci našej školy vďaka naším pani učiteľkám anglického jazyka zúčastnili na prednáške, ktorej hosťom bola Natália Pažická. Natália je mladá influencerka, ktorá sa zaoberá hlavne problémami z oblasti ekológie a celoročne organizuje zbierky cez svoje OZ every individual matters, ktoré sa každý mesiac sústredí na niečo iné. Väčšinu času pomáha na striedačku ľuďom a zvieratám, a jedná sa hlavne o pomoc zdravotne znevýhodneným ľuďom a útulkom. Jej myšlienkou je, že naozaj každý z nás vie urobiť zmenu. Naty nám najprv povedala pár vecí o sebe a jej projekte, a neskôr sa konverzácia naozaj rozbehla.
Preberali sme témy spojené s ekológiou ako napríklad fast fashion – aj po etickej stránke, mäsový priemysel, ekologické alternatívy do každodenného života, automobily či náš názor na influencerov a ich ovplyvňovanie ľudí.


Karolína Dubnická, 4.GMB