Račianska 190, 835 26 Bratislava

NAVRHNI LOGO – Staň sa hviezdou pre hviezdy

Ministrstvo školstva ponúka súťaž aj pre žiakov stredných škôl s názvom – Staň sa hviezdou pre hviezdyPodrobnejšie info nájdete na odkaze:

https://www.minedu.sk/stan-sa-hviezdou-pre-hviezdy-navrhni-im-logo/

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE (z webu http://minedu.sk)

1. Musíš byť žiakom strednej školy alebo študentom vysokej školy, alebo žiakom základnej školy.

2. Vymyslíš a nakreslíš názov a logo pre tím našich elitných športovcov, ktoré bude v sebe obsahovať pojmy “Slovensko”, “špičková úroveň”, “šport”.

3. Svoj návrh nakresli, vytvor v počítači, odfoť, alebo naskenuješ a pošli.

4. Návrh odošleš cez tento formulár https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScifomdspmFwyvFVjCTIpq7PNiP_cSdNinTdpRzLyomxWuFEg/viewform?usp=sf_link (ak nechceš použiť svoje meno, môžeš si vytvoriť prezývku/nick, aby ťa mohli nájsť, ak vyhrá tvoj návrh),

5. Návrh môžeš poslať kedy chceš, najneskôr však do 31. januára 2021 do polnoci.

6. Porota zložená zo zástupcov Ministerstva školstva, vedy výskumu a športu SR vyberie do 5. februára 2021 10 najlepších návrhov zo základných škôl, 10 zo stredných škôl a 10 z vysokých škôl z celého Slovenska; a následne verejným hlasovaním ľudia vyberú najlepšie logo.

7. Najlepší grafický návrh bude odmenený.

8. O výsledkoch súťaže si prečítaš na:
Staň sa hviezdou pre hviezdy – navrhni im logo! | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky (minedu.sk)

9. Ak vyhráš, cenu Ti odovzdá osobne jeden zo športovcov hviezdneho tímu Slovenska, ktorý už ponesie Tvoj názov aj logo.

Milí žiaci, organizátorom súťaže nie je SOŠ polygrafická, budeme však radi, ak sa zapojíte a predvediete svoje grafické zručnosti 🙂 Držíme palce.