FUTSAL – okresné kolo

Dňa 9.10. 2018 sa chlapčenský výber našich študentov zúčastnil prvej športovej akcie v tomto školskom roku. Konkrétne sa konala súťaž v okresnom kole vo futsale. Súťaž sa odohrala na SOŠ HS a S na Pántoch 9. Systém turnaja bol neúprosný, nakoľko sa do súťaže prihlásilo veľa škôl. O úspechu, či neúspechu sa teda rozhodovalo iba v jednom hranom zápase.

Naši mladí polygrafi sa v tomto zápase pravdy stretli s rovesníkmi gymnázia na Českej. Prvý polčas bo výsledkovo vyrovnaný, kde polygrafi nevyužili množstvo gólových príležitostí. Druhý polčas mal podobný obraz hry, kde mladí polygrafi zahadzovali jednu gólovú príležitosť za druhou, čo sa v konečnom dôsledku ukázalo ako rozhodujúce. Študenti z Českej predviedli našim polygrafom lekciu z efektivity a zvíťazili rozdielom štyroch gólov.

Našim polygrafom sa podarilo len skorigovať výsledok a kozmeticky ho upraviť dvomi gólmi na 6:2. Napriek prehre našim študentom za predvedený výkon a reprezentáciu školy ďakujeme.