Račianska 190, 835 26 Bratislava

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ UŽ 7. februára

Prečítaj si aj AKO ZÍSKAŤ BODY KU PRIJÍMACÍM SKÚŠKAM!

📌 Študuj v BRATISLAVE! Máme aj školský internát! 📌
Si na ZÁKLADNEJ ŠKOLE a rozhoduješ sa, kam na STREDNÚ ŠKOLU?Alebo ste RODIČIA, ktorí majú doma ôsmaka, či deviataka a chcú pristúpiť k výberu školy pre svoje dieťa ZODPOVEDNE? Máme pre Vaše dieťa odkaz: Staň sa profesionálom, ktorý bude ovládať web, tlač, grafiku, fotografiu, video, 3D a mnohé iné.


Už 7. februára 2023 v čase od 9:00 do 14:00 hod. pre Teba otvárame dvere. Sprav si výlet a navštív priestory našej školy s rodičmi alebo svojími priateľmi, aby ste si urobili predstavu o štúdiu u nás. Ukážeme vám učebne, kniháreň, veľkú tlačiareň a zodpovieme vám na všetky vaše otázky (kedykoľvek nás môžete kontaktovať aj na e-mailovej adrese: skola@polygraficka.sk).


Máme odbory manuálne (napr. Operátor tlače – jediný odbor s prospechovým štipendiom), ako aj kreatívne študijné odbory (napr. Grafika tlačovín, Grafik tlačových/digitálnych médií).


Nie každý rád vysedáva za počítačom a práve pre nich je odbor kreatívno-manuálny Operátor knihárskych technológií alebo manuálny Operátor tlače. Staň sa skúseným tlačiarom, knihárom alebo kreatívcom pre tlačové a digitálne médiá, ktorý už na strednej škole získa pevný základ pre svoje budúce povolanie.


Ako absolvent budeš mať nekonečné možnosti: môžeš ísť na vysokú školu alebo si rozbehnúť vlastné podnikanie, môžeš sa stať influencerom, môžeš si vytvoriť vlastnú webstránku, môžeš ísť pracovať do reklamných agentúr, televízie, či tlačiarní.


Ešte nemusíš vedieť, čo chceš v živote robiť, avšak, aj keby si sa rozhodol, že budeš obchodník s kávou alebo budeš predajca klimatizácií, tak stále sa Ti bude veľmi hodiť, že si budeš vedieť urobiť celú propagáciu okolo biznisu a ÚPLNE SÁM! Nikomu nebudeš musieť platiť za grafické služby, pretože tvorba plagátov, webstránky a propagácie bude pre Teba hračkou.


Veľmi radi sa s vami stretneme! A ak poznáte niekoho, komu sa o nás zíde vedieť, jednoducho im o nás povedzte. Využite príležitosť a príďte sa na nás pozrieť! Všetky dôležité informácie ako aj prihlášku na strednú školu nájdete na našom webe- v hlavnom menu nájdi položku PRE ZÁUJEMCOV.

E-MAIL: skola@polygraficka.sk
WEB: www.polygraficka.sk
INSTAGRAM: www.instagram.com/polygraficka
FACEBOOK: www.facebook.com/polygraficka

Deň otvorených dverí SOŠ polygrafická