Račianska 190, 835 26 Bratislava

Deň župných škôl v BORY MALL

Tradične každý školský rok Bratislavský samosprávny kraj organizuje Deň župných škôl a naša škola si to nenechala ujsť! Deti a rodičia mali možnosť prísť na túto akciu a urobiť si prehľad o škole, na ktorú by chceli nastúpiť v ďalšom školskom roku.

Ide o veľmi príjemnú akciu, v priebehu ktorej sme sa porozprávali s desiatkami záujemcov o štúdium na Strednej odbornej škole polygrafickej. Mnohí prejavili záujem o veľmi zaujímavý a na trhu žiadaný študijný odbor, ktorý plánujeme otvoriť už budúci školský rok 2024/2025 Dizajnér obalov.

Neváhajte a podajte si prihlášku na naše odbory. Všetky odbory nájdete na podstránke v sekcii PRE ZÁUJEMCOV – študijné odbory.

Naša škola ponúka študijné odbory, ktoré sú rozhodne využiteľné pre budúcnosť každého žiaka. Aj keby sa niektorý zo žiakov rozhodne ísť po štúdiu inou životnou cestou, než je cesta aktívneho polygrafa, stále sa mu budú hodiť znalosti súvisiace s propagáciou svojho biznisu (web, bilboary, sociálne siete)! V opačnom prípade bude musieť oslovovať iných profesionálnych grafikov, ktorým bude musieť za prácu zaplatiť.

Ak ste nás v BORY MALL nestihli, neváhajte nás kontaktovať e-mailom skola@polygraficka.sk a my vám radi zodpovieme vaše otázky!

Prezentácia školy je dôležitou súčasťou práce našich žiakov a pedagógov. Musíme zhodnotiť, že akcie ako Deň župných škôl rozhodne stoja za tú všetku námahu organizátorov. ĎAKUJEME! Vidíme sa aj nabudúce!

Deň župných škôl v BORY MALL