Račianska 190, 835 26 Bratislava

Buď expertom/expertkou pre tlač, študuj Operátora tlače

PRE VYSOKÚ ŽIADANOSŤ ABSOLVENTOV NA TRHU PRÁCE PRIJÍMAME NOVÝCH ŽIAKOV – ŠTUDUJ ODBOR OPERÁTOR TLAČE S PROSPECHOVÝM ŠTIPENDIOM!

KONTAKTUJ NÁS A PREJAV SVOJ ZÁUJEM: skola@polygraficka.sk, +421-2- 49 20 92 20

Počítače, programovanie, správa sociálnych sietí… tak o tom študijný odbor Operátor tlače nie je, no napriek tomu ide o atraktívne a na trhu práce veľmi žiadané znalosti, ktoré v priebehu štúdia získaš. Narozdiel od ostatných odborov je Operátor tlače manuálnou záležitosťou.

Je to o tom, vedieť ovládať tlačové stroje, najlepšie vo svojej triede- práve tie v našej škole máme. Výkonné, automatizované a efektívne stroje, pri ktorých sa v dnešnej dobe nezašpiníš. Doba pokročila a tlačové stroje sa vyvíjajú spolu s ňou.

Máme stroje, ktoré iné školy nemajú. Ponúkame prax, ktorú na inej slovenskej škole nezískaš. Máš priestor sa realizovať a my ťa podporíme. Úroveň tvojho vzdelania závisí od tvojej motivácie chcieť vedieť viac, chcieť byť lepším, než sú ostatní.

Prospechové štipendium

Zárobok už počas štúdia vďaka prospechovému štipendiu a praxi v externej firme. Výhodou tlačiarenskej praxe priamo vo zvolenej tlačiarni ti môže zaručiť trvalý pracovný pomer po úspešnom ukončení Strednej odbornej školy polygrafickej.

4 ročné štúdium Ťa pripraví

Odbor Operátor tlače je o získaní pevných základov tlače, ktoré sú na trhu práce vysoko cenené. Byť tlačiarom neznamená iba stlačiť tlačiť. Schopných tlačiarov je na Slovensku málo a my ťa dokážeme pripraviť pre elitný život tlačiara.
Naskoč s nami na 4 ročné štúdium a nechaj sa viesť odborníkmi z reálnej tlačovej praxe.

Manuálna zručnosť je zlato

Keď budeš starší, uvedomíš si, že byť manuálne zručný je výhodou. Uvedomíš si, že máš skvelú a stabilnú prácu, uvedomíš si, že keď vypneš stroj, môžeš vypnúť aj mozog a oddýchnuť si. Kreatívci v iných študijných odboroch našej školy, ktorí tvoria grafické návrhy to majú obtiažnejšie, ich predstavy a kreativita sú neustále živé a nedajú sa len tak vypnúť ako tlačový stroj po úspešne dokončenej zakázke.

Plagáty, noviny, časopisy…

Budeš sa učiť ako kvalitne tlačiť plagáty, noviny, časopisy, knihy, letáčiky, vizitky a rôzne iné tlačoviny.

Zaujali sme ťa? Ozvi sa nám na skola@polygraficka.sk .

Nepresedíš celý život za počítačom

Byť tlačiarom ťa musí baviť. Nemôžeš odbor študovať nasilu a iba preto, aby si niečo vedel. Ak nechceš presedieť celý život za monitorom počítača a hľadáš vášeň v niečom, čo nerobí len tak hocikto, určite si vyber tento odbor, pretože je výnimočný. Ani jeden z ostatných odborov nemá prospechové štipendium a také možnosti zárobku už v priebehu štúdia ako Operátor tlače. Využi šancu, ktorú ti ponúka iba Stredná odborná škola polygrafická. Tešíme sa na tvoje rozhodnutie pre tento odbor.

Prečítaj si o odbore viac a pozri si videá TU.

Ak ti je predsa len práca s počítačom bližšia, prečítaj si o našom odbore Grafik tlačových médií.